Tkaniny

Tkaniny meblowe

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz przede wszystkim stylowe meble zapewniające komfort i wypoczynek. Są one połączeniem pragmatyczności z wyjątkowym pięknem, jakie gwarantują przemyślana konstrukcja, dobór najlepszych materiałów a przede wszystkim przyjemne w dotyku tkaniny obiciowe. Nie tylko podkreślają one charakter wnętrza, ale również dzięki ich właściwościom hydrofobowym są niezwykle odporne na zabrudzenia, płowienie czy inne uszkodzenia.

Tkaniny obiciowe

Oferujemy ogromny wybór tkanin, którymi możemy obić wskazane przez Ciebie meble, dzięki czemu będzie je można wykorzystać zarówno w projektach designerskich, skandynawskich, jak i klasycznych. Tekstylia wykorzystywane przez nas do tapicerowania dostępne są kilku fakturach oraz w różnorodnych wariantach kolorystycznych. To właśnie w naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór tkanin w przygaszonych barwach ziemi, w szerokiej palecie żywych półmatowych kolorów i w intensywnych głębokich nutach błyszczącego welwetu. Sprawdź, która opcja odnajdzie się w Twoich wnętrzach.

Kolekcja OTTO

Otto to tkanina, z której perfekcyjnie i w bardzo łatwy sposób usuniemy, nawet najgorsze plamy. Szeroka, żywa kolorystyka, miła w dotyku z efektem półmatowego velvetu.

Kolekcja RIV

RIV to błyszczący velvet o głębokich i intensywnych kolorach. Tkanina która posiada właściwości hydrofobowe i łatwo czyszczące.

Kolekcja Tesso

Tesso to bardzo przyjemna w dotyku tkanina o naturalnym splocie. Kolorystyka bazuję na kolorach ziemi.

Kolekcja Gran

Gran to tkanina o naturalnym, dość grubym splocie. Przygaszone kolory ziemi. Tkanina posiada właściwości łatwo czyszczące.