O nas

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Powstaliśmy z zamiłowania do piękna i stylu, połączonego z pragmatycznością i upodobaniem do czystych form. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno modne, jak i klasyczne, a także minimalistyczne projekty mebli loftowych, skandynawskich i designerskich.

 

Oferta EMM Design to przede wszystkim proste, nowoczesne i modułowe formy mebli, które w wyjątkowy sposób zagospodarują strefę wypoczynkową każdego wnętrza. Nasze meble tworzą wyjątkowo ciepły nastrój i nadają niepowtarzalnego charakteru. Prostota, funkcjonalność, klasyczny dobór materiałów oraz dbałość o szczegóły i niepospolita stylistyka cechują wszystkie produkty EMM Design.

 

Naszymi atutami są nowoczesne wzornictwo, duża funkcjonalność oraz nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne.  Do produkcji mebli używamy najwyższej jakości surowców oraz tkanin odpowiadających najnowszym trendom i wzorom. Meble EMM Design wyróżnia najwyższa jakość i dopracowanie w każdym detalu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją naszych mebli. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów.