Narożniki

Narożniki

 

Narożniki z leżanką

Urządzając mieszkanie, musisz podjąć decyzję dotyczącą aranżacji salonu. We wspomnianym pomieszczeniu ogromną rolę odgrywa funkcjonalność, prostota i jednocześnie elegancja. Jest to reprezentatywna część każdego domu czy mieszkania. W naszym asortymencie dostępne są rozkładane narożniki tapicerowane z leżanką. Użyteczność narożników z funkcją spania podkreśla łatwość ich użytkowania, gdy w razie potrzeby zmieniane są w zapewniające wypoczynek łóżko.

Producent tapicerowanych narożników

Jako producent narożników zarazem eleganckich jak i praktycznych, posiadamy szeroką gamę obić z trwałych, przyjemnych w dotyku oraz łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów. Dzięki urozmaiconym wariantom kolorystycznym umożliwiamy możliwość dostosowania każdego mebla do indywidualnych potrzeb klienta. Nowoczesne meble z pojemnikiem na pościel są zarówno komfortowym miejscem wypoczynku oraz umożliwią zachowanie w pomieszczeniu ładu i porządku. Sprawdź naszą nowoczesną kolekcję rozkładanych mebli z leżankami! Zwiększ swój komfort podczas ich użytkowania i wpłyń na wyjątkowy klimat otaczającego Cię wnętrza!

Pokazywanie wszystkich 3 wyników

Sofa narożna Bargo

2250,00 

 

Sofa narożna Bargo to mebel w stylu loftowym. Pionowe przeszycia na poduszka, metalowe nogi i szerokie boczki, podwójne sprężynowanie na całej powierzchni spania sprawiają, że mebel gwarantuję, nie tylko wysoką wygodę, jak i dokonały design.

 

Szerokość: 24o cm
Głębokość: 140 cm
Wysokość: 85 cm
Powierzchnia spania: 190x140cm

Sofa narożna BJORK DAN

2800,00 

Sofa narożna która jest jednym z elementów serii BJORK
Jak wszystkie meble serii Bjork charakteryzuję się fantastyczną stylistyką, ponadczasową prostotą i funkcjonalnością. Drewniana ramka w podstawie mebla, nadaję mu elegancji.
Mebel posiada funkcję spania pojemnik do przechowywania.

Szerokość: 242 cm
Głębokość: 160 cm
Wysokość: 84 cm
Powierzchnia spania: 190x150cm

Sofa narożna MELTI DAN

3200,00 

Narożnik MELTI DAN to nowoczesny bryła, nawiązująca do skandynawskiej tradycji. Bardzo wygodny mebel, poduszki na oparciu posiadają sylikonowe wypełnienie, co gwarantuję niesamowity komfort. Model ten posiada dwa pojemniki do przechowywania, na całości zastosowaliśmy sprężyny typu bonnel.

Szerokość: 242 cm
Głębokość: 160 cm
Wysokość: 84 cm
Powierzchnia spania: 190x150cm